Více informací o projektu

Vize projektu

TV Čáslav přináší informace o kulturních, sportovních, městských a jiných akcích a medailony zajímavých Čáslaváků. Informujeme o snaze, štěstí a úspěších lidí, kteří považují Čáslav za svůj domov.
Hlavním cílem projektu je podněcovat sounáležitost mezi obyvateli města a tím pomoci upevňovat čáslavskou komunitu. Jednotlivé díly TV Čáslav by měly vzbuzovat u diváků radost.
Klademe důraz na vztahy mezi lidmi a městem a na vztahy mezi lidmi navzájem.
Zpravodajství není pro nikoho a nic zaujaté a v rozmanitosti témat i ověřování zdrojů si zachovává objektivitu a vyváženost.

Kde můžete TV Čáslav sledovat?

TV Čáslav je třítýdeník, který můžete shlédnout kdykoliv na internetových stránkách, před každou projekcí v kině Miloše Formana  a v informačním centru města Čáslav v jeho otevíracích hodinách.

Jak je to s jednotlivými díly?

Každý díl se natáčí a zpracovává ve dvou variantách. Kratší verze okolo 5 minut je určená pro kino Miloše Formana. Před každou projekcí ho mohou shlédnout diváci, kteří do kina přišli. Každý díl má ale také plnou verzi mezi 12 a 15 minutami, která bude vždy k dispozici zde na webových stránkách www.tvcaslav.cz.

Chtěl/a bych se účasnit

Nabízíme vám možnost natočit videootázku. Trápí li vás něco, chcete se nejen o městu něco dovědět, nebo chcete prostě jen něco někomu vzkázat? Je to někdo, ke komu sami ani nevíte, jak byste se dostali, nebo je to komplikované? Domluvte se s námi na videootázce. Přijedeme za vámi a natočíme vaši otázku na kameru. Cílové osobě, ať už to je ředitelka divadla, starosta města nebo třeba fotbalový trenér zdejšího týmu potom otázku přehrajeme a jeho odpověď budete moci nalézt v našem zpravodajství. Použijte kontaktní formulář.

Mám zájem o reklamu v TV Čáslav

Pro inzerenty máme speciální stránku, kde mohou zadat svůj požadavek a nejlépe i telefonický kontakt. Domluvíme si schůzku a zajistíme vše potřebné.