Nabídka pro inzerenty

Díky náladě ve společnosti platí dnes více než dřív, že je nutné získávat nové klienty a neztrácet stávající. Ať už jste malý živnostník, větší společnost či nadnárodní korporace, je nutné se propagovat. Jedním z marketingových nástrojů, které v Čáslavi a okolí doposud v podstatě nepřipadaly v úvahu, je právě televizní reklama.

Nabízíme vám tímto možnost umístit si videoreklamu do našeho webového vysílání, kino vysílání a na náš web http://www.tvcaslav.cz
Přesné podmínky a cenu ušitou na míru vašim požadavkům a zároveň našim možnostem domluvíte s naším obchodním zástupcem J. Bukovským josef.bukovsky@tvcaslav.cz. 

Více o projektu:
TV Čáslav funguje od 29. dubna 2012. Technicky i personálně ho zajišťuje Belief Production. Tento projekt vznikl za spolupráce města Čáslav, Dusíkova divadla a kina Miloše Formana. Cílem projektu je poskytnout lidem z Čáslavi a okolí informace o kulturních akcích, reportáže z oblasti kultury, sportu, dění na radnici a mnoho dalšího. Svoji popularitu si vysílání získává díky velmi snadné dostupnosti na internetu a také vysíláním v kině Miloše Formana.

Máte zájem získat více informací, umístit reklamu nebo tip další formy spolupráce?

Mgr. Milan Klíma – Belief production
režie, střih, kamera, produkce

movie@centrum.cz
+420 733 337 121

Sdílejte tento příspěvek na sociální síti!